Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nepřehříva se grafika?

Ahoj,
mam od kamaráda udajně půl roku starou grafiku, zapl jsem pc, a asi po 2 minutách šáhnu na grafiku a ta je celkem teplá .. Tak jsem pc radši vypl ..
Nepřehříva se tedy?

loading...

Grafika bez zátěže (bez hraní her apd ..) do 5-10 minut dosáhne až 82 stupnu, když hraju gta4 tak se mi tež tak po těch 5-10 minutách hra sekne, následně celý pc a je nutné pc restarovat .... Nevíte jak tuto teplotu snížit?

Hraju s otevřenou bočnicí ... K pc jsem dal i větrák, kterým se v létě ochlazuji :D pomohlo to ... když jsem hrál tak to nepřesáhlo 75stupnu ...

Ale mam jeste jeden problem, kdyz hraju gta4 tak mi po 10 minutach cca zamrzne obraz, vypne monitor a musim restartovat počítač ... Nevíte co je tohle za chybu? Přehřatí grafiky?

Tak asi ten chladič procesoru sundat očistit/stará pasta, nanést novou, dbát na řádnou montáž. Jo jestli jsi podnikl nějaké přetaktování procesoru/zvyšování napětí, tak vrátit základní nastavení.
To samé platí pro grafickou kartu.