Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem běhající čáry přes monitor

Předělávala jsem pracovnu a měla jsem nějakou dobu odpojený monitora počítač, po znovu připojení mi začaly na monitoru přebíhat od spodu nahoru takové blikající vodorovné pruhy- prostě ten monitor nesvítí jako celek...zkoušela jsem znovu odpojit a připojit kabel, ale žádná změna, tak nevím, jestli je vada na monitoru nebo někde v nastavení nebo propojení. Monitor je typ LG flatron L1952S a je starý 4 roky. Dík za radu

Klasická výbava klávesnice, myš, reproduktory, mikrofon a anténa od televize (mám v pc televizní kartu), kabel od internetu, ve stejné zásuvkové liště je ještě radiobudík , audio mini věž, lampa..může být příčinou ta televizní anténa?

Tak jsem odpojila a zmizelo to....no to by mě asi vůbec nenapadlo, že to bylo příčinou...dřív tam byla napojena taky a žádné čáry neběhaly...existuje nějaké řešení jak antenu znovu připojit a zamezit zároveň těm čárám?

A to koupím v prodejnách, kde prodávají počítače? Promiň, že se tak hloupě ptám, jsem laik, ale u nás doma bohužel jediná, kdo si s počítačem aspoň trochu ví rady...takže si to musím zařídit sama....i asi zapojit, tak doufám, že mi poradí jak a kam.