Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde vydělat na netu peníze bez ŽL ?

Nemyslite si že jsem nějaký hrrr po penězích,to ne ,ale zajímá mě jak by se dali vydělat na netu peníze... Nemyslím tím e-mailing apod. Taky nechci žádnou práci na doma,rozesílání letáků... Ale něco normálního !Nevíte o něčem.Dík za odpověď !
[mod]Ostatní -> Pokec (Kurt)[/mod]

Myslel jsem, že spekulace s doménama se Ti nelíběj :-)

Jinak další možností(k puvodnimu dotazu):
je mít stránku a na ní reklamy - po tomhle jsem koukal a nevim, kolik je potřeba návštěvnost aby z toho byla nějaká slušná koruna.

Ted se mi dost líbí nápad: koupit doménu, vytáhnout pagerank
a udělat obsah a snažit se jí prodat.

Nebo udělat soft a zkoušet ho prodat.;-)

Případně nějakej geniální nápad: tedko jeden kluk zbohatnul
tim, že prodával na své www : JEDEN PIXEL (možnost koupení více)
a když vezmu rozlišeni 1024x768..::)

Kdo dnes není hrrr po prachách, já taky nechodím do práce pro zábavu a raději si nechám zaplatit přesčas, než abych hodiny navíc vybíral.

Pod pojmem "neco normálního" si asi představuješ něco jednoduchýho a aby to sypalo prachy. Jenže to se vzájemně vylučuje, pokud nemáš opravdu geniální nápad a ten asi nemáš.

- pokud je to jednoduchý, tak za to moc prachů nebude: emailing.
- pokud jsou z toho peníze, musíš tomu něco obětovat: přepisování textů do PC (ale taky nemáš 100% jistotu, že za práci prachy dostaneš, jedna kolegyně přepsala a prachy nikdy neviděla).
- větší zisky bez ŽL asi těžko, pokud bys udělal nějaký SW za peníze, MUSÍŠ z toho odvádět daně. Alespoň v tomto státě. Jinak to děláš načerno a na to jsou zákony a postihy z toho vyplývající.

Můžeš zkusit přes inzeráty nakupovat věci a zkoušet je prodat dál za vyšší cenu, ale je to riziko a ve vyšším obratu by to opět mohlo zavánět černotou - je to opět činnost prováděná za účelem zisku, tudíž potřebuješ ŽL na obchodování.

Pokud chceš vydělat nějaký peníze v hodnotě pár tisíců, najdi si brigádu. Jen se ti do toho musí chtít.

A myslíš, že to bude tak jednoduchý? Věř tomu, že pokud je to realita, že za registraci monitor, tak ta firma to má dobře spočítaný, že svoje peníze dostane zpět, Bůh ví, co všecko ta registračka obnáší (třeba že musíš mít alespoň půl melounu na kontě bo co já vím co....)