Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jde vydělat na netu peníze bez ŽL ?

Nemyslite si že jsem nějaký hrrr po penězích,to ne ,ale zajímá mě jak by se dali vydělat na netu peníze... Nemyslím tím e-mailing apod. Taky nechci žádnou práci na doma,rozesílání letáků... Ale něco normálního !Nevíte o něčem.Dík za odpověď !
[mod]Ostatní -> Pokec (Kurt)[/mod]

Myslel jsem, že spekulace s doménama se Ti nelíběj :-)

Jinak další možností(k puvodnimu dotazu):
je mít stránku a na ní reklamy - po tomhle jsem koukal a nevim, kolik je potřeba návštěvnost aby z toho byla nějaká slušná koruna.

Ted se mi dost líbí nápad: koupit doménu, vytáhnout pagerank
a udělat obsah a snažit se jí prodat.

Nebo udělat soft a zkoušet ho prodat.;-)

Případně nějakej geniální nápad: tedko jeden kluk zbohatnul
tim, že prodával na své www : JEDEN PIXEL (možnost koupení více)
a když vezmu rozlišeni 1024x768..::)