Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocelová tyč v počítači

Bude se to zdát divné ,ale koupil jsem počítač od kámoše před měsícem.
Jenže po týdnu začaly vycházet zevnitř divné zvuky.Tak jsem ho rozdelal a tam ::)bylo kus roksoru obaleného v hadře,vlastne už nebyl v té hadře,to spůsobovalo ten čurbes.K čemu tam proboha byl?????????????:-?
[mod]Přesun roxoru z HW do Pokecu (Kurt)[/mod]

Možný je všechno,ale já bych tipoval ,že mu rezonovala bedna od větráků,tak ji něčím zatížil.Já,když jsem měl první bednu z tenkýho plechu tak se o ni stačilo opřít trochu kolenem a hned bylo ticho.Tak on skusil asi tohle.

Tak já mam třeba mimo pc hdd a cdrw a mam to položené na pullitru a mezitim mam obal od cd...:-)a jedinej duvod je, že pullitr je nevodivej,
dobře velkej a stabilní ... nevim k čemu by mohla bejt dobrá tyč, ale určitě jí na něco potřeboval, když tam je... se ho zeptej ;-)

Janko měl pravdu..:i: .Rezonuje to o něco víc.No nic ,tak to zase něčim zatížim.Je to volovina ,ale myšlenky že s tím železem někdo někoho sejmul zavřel ho do počítače a já jsem ho koupil a půjdu ještě bručet....:-|

HIHI:-D vtipné-ale cihla by nepomohla z jediného důvodu,to vrnění vychází ze zdroje a to se přenáší zas na další plechařinu. Podle mne ten roksor sloužil na šprajc mezi zdrojem a podlahou PC.Ale nechápu proč tam nacpal vodič, lepší je tam dát něco nevodivého