Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ocelová tyč v počítači

Bude se to zdát divné ,ale koupil jsem počítač od kámoše před měsícem.
Jenže po týdnu začaly vycházet zevnitř divné zvuky.Tak jsem ho rozdelal a tam ::)bylo kus roksoru obaleného v hadře,vlastne už nebyl v té hadře,to spůsobovalo ten čurbes.K čemu tam proboha byl?????????????:-?
[mod]Přesun roxoru z HW do Pokecu (Kurt)[/mod]

HIHI:-D vtipné-ale cihla by nepomohla z jediného důvodu,to vrnění vychází ze zdroje a to se přenáší zas na další plechařinu. Podle mne ten roksor sloužil na šprajc mezi zdrojem a podlahou PC.Ale nechápu proč tam nacpal vodič, lepší je tam dát něco nevodivého