Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvoujádro - půjde mi do desky?

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat zda by do téhle základní desky, Intel desktop d865 perl, šel dát dvou jádrový procesor. Nyní tam mám jednojádrový socket 478 mpga. Předem díky za odpověď

Změna předmětu, původně: Dvoujádro
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
(LaKr) (Kráťa)

S Pentiem D taky opatrně; ve starém kompu jsem měl Prskota (2,8GHz), chipset 915 a kamarád mi nabízel (zdarma) Pentium D někde kolem 3,5GHz. Znělo to jako upgrade zajímavě, leč pátráním po netu jsem zjistil, že 915 nepodporuje ani Pentium D... Tak co teprve diluviální 865?