Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem domáca Wifi - jak na to s routerom D-Link 2641R?

Zdravím.
Poprosil by som o pomoc. Mám doma internet cez wifi od lokálneho providera a mám to spravené cez sieťovku v PCI slote od MSI PC54G3. avšak mám doma aj nejake notebooky a tak by som si chcel spraviť doma wifi sieť. Mám router D-Link 2641R ktorý je k počítaču s pripojením na internet pripojený kablom. Je možné aby to fungovalo tak ako to chcem ja ? za postup rady a pomoc vopred Ďakujem.

Změna předmětu, původně: domáca Wifi
Pište výstižně předmět. Napište přesně, čeho se dotaz týká. Předměty typu "Pomozte plz" nebo "Dotaz" nejsou příliš vhodné, protože nic neříkají o vašem problému a těžko pak můžete očekávat včasnou odpověď.
add
(LaKr) (Kráťa)

ser na zbytečné cd, rovnou ho vyhoď, u routeru ho nepotřebuješ.
vlez do nastavení routeru (údaje na štítu zespodu).
dlink má své obvyklé prasečí menu, ze kterého nepoznáš jestli máš nejdřív kliknout na home a pak vlevo wireless, nebo opačně. je to fuk, zkus obě možnosti.
zatrhneš "enable wireless", apply.