Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo místa na disku

Dobrý den, poslední dobou mám čím dál tím méňe místa na disku, kdysi sem měl okolo 4GB vlného místa a velikost se neměnila, nyní mám okolo 100MB a stále se každou minutou zmenšuje, používám CCleaner ale ten mi vyčistí pouze cca. 80MB které se během 5 min. zaplní... děkuju za radu.

kdyz se mu to kazdou minutu zmensuje, tak to asi nebude bodama obnoveni a hlavne si v obnoveni systemu nastavi pevnou velikost a jakmile ji to presahne, tak to bude stary body obnoveni mazat, takze neni duvod zakazovat, jen usporne nastavit tak, aby mu to delalo aspon dva-tri body obnoveni zpet a v pripade problemu se mel kam vratit.

Jestli se místo zmenšuje, tak by mohl nějakej program ukládat data - něco se stahuje, nebo taky něco vytváří log. Kdysi jsem řešil problém s antivirem (nějaký starý AVG), kdy se neustále vytvářel nějakej soubor, dokud to nezaplnilo disk. Takže AVG letělo.
Musíš zjistit, co ti zaplňuje disk, takže prohledat na největší soubory v počítači, nebo na poslední vytvořený.