Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG KM900 Arena

Chtěl bych se zeptat jestli na tomto mobilu jde normálně sledovat televizi ??
Toto jsem se dočetl Telefon, který je schopen přijímat digitální televizi.
Ale newím jestli to opravdu funguje má ss tím nikdo zkušenosti ?
Děkuju za odpověd

Ne, mozna jsi videl nejakou cinskou napodobeninu stejneho nazvu, na dve sim, ty byvaji obcas vybaveny tunerem pro prijem TV signalu, tusim ze ale jen analogovym, Arena od vyrobce LG tuner nema a jelikoz je to jen "hloupy" telefon, ani aplikace pro stream TV pro ni nebude, aspon ja v Jave nic takoveho neznam.
Podrobne specifikace Areny zde: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu/lg-km900-a rena/sc-63-c-1-ci-11079/default.aspx