Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta / Zdroj / ??

Zdravím...
Mám problém, pravděpodobně s grafickou kartou.
Nedělal jsem nic zvláštního na počítači (nic, co by ho mohlo nějak vytížit) a monitor šel do spánku.
Po několika neúspěšných pokusech jsem se podíval do počítače, že se mi netočí ventilátor na grafické kartě, ale když jsem do něj dloubnul, tak se rozjel i když se mu moc nechtělo...
Každopádně pokaždé, když zapnu počítač, monitor se vypne, vydrží maximálně 3 minuty a to po tom, co byl celou noc vypnutý, čím dříve je další pokus, tím dříve se vypne.
Na internetu jsem našel něco o tom, že by to mohl být zdroj, ale nevím. Monitor mi funguje v netbooku i v druhém počítači, grafickou kartu nemám možnost vyzkoušet v druhém počítači, neboť je menší (DDR3 a DDR2 na druhém, pokud jsem pochopil správně vysvětlivky)...
Prosil bych o pomoc. Grafická karta je ATI RADEON HD 4600
Předem díky za všechny rady.

Jen ještě dodám, že při zapnutí počítače bez video kabelu a připojení kabelu později mi to napíše též "monitor going to sleep" a windows se nenačte. Poznám podle beden a podle toho, že když zmáčku čudlík na vypnutí počítače a pc není ješte ve win tak se vypne okamžitě.

Zdravim všechny čtenáře,

Mám takový problém s monitorem...Neběží jak by měl spíš neběží vůbec.Prostě zapnu PC kontrolka na monitoru se rozsvítí oranžově ale né zelně a nenaskočí mi obraz.Už se mi to jednou stalo tak jsem PC vypl a po cvíli zapl a šlo to teď už to nejde vůbec,jedná se o monitor LG FLATRON L1918S.Prosím poraďte díky.

Nejedná se o monitor, ale o vadný počítač: Grafická karta, základní deska, zdroj. Něco z toho, ale to lze zjistit pouze laborováním na místě (výměnou). Můžeš zkusit odpojit počítač od sítě, provést Clear CMOS (bývá tam na to jumper) a řádně všechno usadit do slotů. Když to nepomůže, tak zbývá pouze zmiňovaná svatá trojice grafika-deska-zdroj.

nevim, co je pci e slot, ale druha (funkcni karta) se nevleze do novejsiho pocitace, a naopak ta novejsi v tom starsim pocitaci plave. Myslim, ze ten starsi zazil prevrat tisicileti na 100%, takze nijak novy nebude... kazdopadne jdu s tou grafikou do servisu, takze napisu, co se s tim deje jak to budu vedet, at se to tu uzavre. Diky za vsechny reakce