Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání počítače

Dobrý den,
Zhruba týden mám problém při hraní některých her, hlavně těch náročnějších. Na kompu mám Windows Vista Home Premium, Service Pack 2. Když hru spustím, funguje pár minut a poté se počítač sám vypne. Když jej zapnu znovu, naskočí hláška o "netypickém ukončení" a vše vypadá, že je v pořádku. Dívala jsem se do diagnózy, kde se objevuje : Produkt: NAUpdate, potíže: Service hang report, stav: nebylo ohlášeno. Počítač také najíždí po zapnutí mnohem pomaleji, dlouhou dobu se zobrazuje jen jednobarevné pozadí,teprve po několika minutách najede pozadí s ikonami, ještě delší dobu se objevují hodiny a kalendář s lištou. Myslíte,že je možné,že je problém způsobem programem Nero? Popis problému v diagnóze je: Služba Nero Update při spuštění neodpovídá. Zajímalo by mě, jak je možné,že zrovna Nero ovlivňuje pouze hry a pokud si také někdo myslí,že je to příčinou. Zkoušela jsem obnovu systému k datu před poslední aktualizací Vist,ale ničemu to nepomohlo. Děkuji

podle me je to prehrivanej procesor a jestli mas v biosu zaply vypnuti pocitac, kdyz procesor dosahne hranicni teploty tak je to mozna pricina. sam o sobe windows vista dava procesoru zabrat. jestli mam pravdu pomohl by vykonejsi chladic procesoru a popripade vymena bedny za takovou kde muzes nasadit spoustu vetraku. a taky jinej windows ale to je spis takova rada