Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosim o zhodnotenie hracskej zostavy - 1300 EUR - 32000 CZK

Mna u SSD laka hlavne ten OCZ 3 serial, ktora ponuka dvojnasobne rychlosti oproti konkurencii a SATA III. Viem, ze to automaticky neznamena 2-nasobnu rychlost v beznej prevadzke ale ten rozdiel by mal byt citelny. 60 GB je na system myslim ze dost. Hry neplanujem mat na SSD (okrem multiplayer), tam by bol rozdiel len rychlosti nacitania.