Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače Grafiky

Ahoj lidi byl bych vám moc vděčný kdyby mi někdo poradil ohledně grafiky protože jsem na tohle úplně tupej..
Přeinstaloval jsem windows a pravděpodobně mi zmizely ovladače grafiky a teď nespustím téměř nic(co se týče her)..zkoušel jsem stahovat spoustu ovladačů ale ani jeden nebyl ten správný....Poraďte mi tedy prosím podle čeho mám stáhnout ty správné..

Tohle mi vyhodil everest jako zprávu třeba to pomůže :

Motherboard 03/23/2010-NV-MCP61-6A61KG0AC-00
Motherboard DMIMOBO: Gigabyte Technology Co., Ltd. M61PME-S2P
Motherboard DMISYS: ATComputers PREMIO HPT MULTIMEDI
Motherboard M61PME-S2P F6 ZA ZA
PCI/AGP 1002-68F9: Standardní grafický adaptér s rozlišením VGA [NoDB]
PCI/AGP 1002-AA68: Řadič High Definition Audio [NoDB]
PCI/AGP 1022-1200: Most standardu PCI hostitelského procesoru [NoDB]
PCI/AGP 1022-1201: Most standardu PCI hostitelského procesoru [NoDB]
PCI/AGP 1022-1202: Most standardu PCI hostitelského procesoru [NoDB]
PCI/AGP 1022-1203: Most standardu PCI hostitelského procesoru [NoDB]
PCI/AGP 1022-1204: Most standardu PCI hostitelského procesoru [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03E0: Most mezi sběrnicemi PCI a ISA [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03E8: Most standardu PCI mezi sběrnicemi PCI [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03EA: Řadič standardu PCI paměti RAM [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03EB: NVIDIA nForce PCI System Management [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03EC: PCI Standardní dvoukanálový řadič IDE [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03EF: NVIDIA nForce 10/100 Mbps Ethernet [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03F0: Řadič High Definition Audio [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03F1: Standardní hostitelský řadič USB OpenHCD [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03F2: Standardní rozšířený hostitelský řadič z PCI na USB [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03F3: Most standardu PCI mezi sběrnicemi PCI [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03F5: Řadič standardu PCI paměti RAM [NoDB]
PCI/AGP 10DE-03F6: Řadič NVIDIA nForce s rozhraním Serial ATA [NoDB]

nainstaloval jsem vše co jste mi napsali pro správnou verzi operačního systému ale pri instalaci toho vga mi to napíše že program nastaveníNVIDIA nenalezl žádně ovladače , které jsou kompatibilní s vaším současným hardwarem.nastavení bude nyní ukončeno...tak co jsem udělal špatně??

windowsem jsem si zcela jistej protože jsem ho přeinstalovával :) ale tou grafikou už tolik ne....prohledával jsem uplně všechny papíry k počítači a o grafice nikde ani známka :
(( a když to extrahuju a poté nainstaluju nehraje umístěny složky těch souborů roli nebo to musí být na nějákém určitém místě?

Asi od AMD protože jsem si stáhnul nějákej RADEON AMD vision engine controlcenter a přes to snad už pujdou i nainstalovat ty správný drivery...zatím jsem ale nic nestahoval....ale jen díky tomu enginu mi zmizeli problémy s hrama a windows aero :) tak snad už dobrý :) ted už to zvládnu moc díky za pomoc ..ještě týden se v tom hrabat tak bych se tím mohl i živit :Ddíky