Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkčné odkazy na zložky - Trojský kôň :-(

Dobrý deň ..

Mám takýto problém :-(
Požičial som externý HDD kamarátovi a po pripojení ( USB ) s5 do mojho pc mi našlo infekciu trojského koňa, trojský kôň je odstránený a počítač zostal čistý ale súbory ktoré som mal na externom HDD som mal v zloźkách napr filmy, hudba, dokumenty atď. všetky tito zložky mi naodkazoval : Zložka filmy bola najprv odkaz na zložku filmy a pod ňou až zložka filmy ( nevidel som zložky ale iba odkazy na zloŽky ) potom som trojana z tohoto HDD odstránil a týmto sa cesty k zloźkám stratili, teraz vidím odkazy ale nikde neodkazujú proste vypíše nejakú chybu a cesta nebola nájdená, pritom súbory na hdd sú, ale ak chcem napríklad filmy musím dať vyhľadať .avi a vypíše mi ich všetky a normálne fungujú ale ja neviem akého druhu som tam mal všetky súbory, fotky, obrázky atď . neexistuje nejaký spôsob aby som mohol tento hdd znova používať bez nejakých obmedzení a hľadaní ??

Ďakujem za radu :-)))

Možno pomôcka :
Používam windows 7 a AVG internet security 2011 ako intivirus ( som s ním maximálne spokojný )

Ďakujem aspoň za prečítanie ;-) ale prišiel som na to sám pre všetkých ktorý prečítali a nevedia :
Najprv som skúsil použiť Total Comander to nepomohlo rovnaká chyba tak potom ma napadlo že ak odkaz má nesprávnu cestu tak ju upravím tak aby ju správnu mal, takže som normálne napísal vo vlastnostiach odkazu cestu k súboru napr : H:\Filmy a teraz už odkazy fungujú priamo na zložky ;-) Simple

Dik ... :-)))

Mne to teraz odstranilo cerva z USBcka 32 gb(format(vsetko v p..)) ale na externom WD My Book mam 900GB veci, taktiez po vylieceni mi to vypisalo ze nenasiel sa subor atd...ten ktory bol vylieceny zmazanim...je to strasne svinstvo, a momentalne nemam ani ODKAZ po rozkliknuti externeho v tento PC.