Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaká sluchátka?

Ahoj,

sháním nějaké "univerzální" sluchátka. Chci aby byly přes celé uši, ale ne nějaké nepohodlné a hlavně aby nebyl slyšet zvuk zvenku. Hraji hry, poslouchám hodně hudby, či si pustím nějaký film... prostě na všechno. Máté nějaké zkušenosti s nějakými? byl bych rád, aby se (pokud to jde) cenově pohybovali kolem 500 kč (max těch 600).

děkuji za návrhy.

Vím že jsi říkal že chceš sluchátka přes celý uši, ale tyhle fatality hrajou strašně. Pokud můžu doporučit tak v té cenové hladině si kup klasický špunty k MP3jce. Mikrofon jsi říkal, že nepotřebuješ a dívat se s nimi na filmy nebo hrát hry jde stejně dobře jako s uzavřenými sluchátky.
Pokud můžu doporučit tak Creative EP-830 hrajou super a stojí 600

ale tyhle fatality hrajou strašně.

Asi od toho mají svůj název - hrajou fatálně :-)
Ale tvoje doporučení koupit místo mušlí špunty je naprosto blbý. Za ty prachy nemůže sice čekat zázrak, ale není každej audiofil (to by věděl co chce a dal by na to peníze), každopádně k PC do domu/bytu patří sluchátka na uši, nikoliv do uší.

Sennheiser HD 201 za 600 Kc, nic ine pouzitelne v tejto cene nie je.

Mozno by som vyskusal aj Koss SB 49 - raz som mal Koss, teraz mam lepsie, ale tie basy mi chybaju, len skoda ze momentalne nie su ziadne pouzitelne. V prospech Koss je aj dozivotna zaruka ktora velmi dobre vyvazi vyssiu cenu.

Urcite by som si ale sluchatka vyskusal, pokial nemas uplne male usi, zvuk nie je vsetko a ked ta budu tlacit, neuzijes si ani dokonaly zvuk.

Ty Creative Fatal1ty mam taky a jsem spokojen .. Pro hry to jsou podle me nejlepsi sluchatka v teto cenove kategorii , ale i hudba v nich zni dobre a filmy take ... Pokud by ses nerozhodl do tech sluchatek vrazit vic jako 600,- tak ti je urcite doporucuju ..