Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem adobe after effects

cawky nedavno mi sem si sehnal adobe after effects chci si udelat malinké intro ale mam hned problem mam písmo to pismo ma treba bílou barvu.
mam obrazek kde je napriklad cerveno modro zluty puntiky (vymysl) de nejak ten obrazek ako by "prelit" na to pismo a ten zbytek nejak odstranit co nebudu chcit mit vydet?
(pismo bude mit barevny vzhled toho obrazku nebo nevim ako vic to popsat) a kdyz uz sem rozepsaný tak de udelat v adobe after effects kdyz tam je to písmo ako by ze by z toho písma tekla krev? a to písmo by se tak lehce rozteklo? (neco podobnyho je v zombie filmech pokud ste nekdo neco takoveho vydel)hledal sem ne webu ale nevim co tam mam napsat :) hledal sem v efektech ale je jich tam 3 pr**le :)
predem dik

Pro reakce na konkrétní příspěvek používejte, prosím, tlačítko Odpovědět.

První krok:
[6200-1-jpg]

Druhý krok:
[6201-2-jpg]

Output To je jasný - prostě vyberte, kam chcete video uložit.
V Lossless je nastavení výstupu videa, co se týče kodeků. Nezapomeňte dole zaškrtnout Audio Output, aby Vám šel zvuk. Ve Format zvolte formát videa (AVI, wmv...) a pomocí Format Options můžete nastavit kodek.

Narazil jsem na tohle téma pomocí google, jelikož si taky nevím rady jak uložit video např. v AVI.
Mám problém hned ve Format Compression, kde mám pouze tyto možnosti: Microsoft DV, 10-bit YUV, Kodek Cinepak, 8-bit YUV, Kodek Intel IYUV, Microsoft Video 1, Microsoft RLE (a samozřejmě mám nastavený formát Video for Windows).
CO dělám špatně prosím vás?

Přesněji.. vyrenderovat se mi to podaří, video se přehraje, bohužel je např. černobílé (pokud nastavím Video Compresion - Microsoft Video 1), pokud nastavím třeba Microsoft VD, tak je na první pohled bez problémů, ale nemůže se stát, že se později vyskytne nějaký problém, právě kvůli kodeku?
Vlastně by mě zajímalo, proč tam vůbec nemám "klasický" kodek.

Zdravíčko. Mám problém, při klasickém postupu ukládání. Natavím formát, kodeky apod, a pak nastavím Output To: dám Uložit a nikdy se video nezobrazí ve složce, kam se mělo uložit. Respektive video se prostě neuloží. Dělám něco špatně?

Teď tomu moc nerozumím. Na tom obrázku jen demonstruji, jak označit část, kterou chcete část chcete vyrenderovat (uložit).

Jestliže video ručně zpomalíte, tak jeho délku můžete sledovat na časové ose a podle toho označit úsek, který chcete uložit.
Jestliže se video zpomalilo/zrychlilo samo, tak je někde něco špatně nastaveno, není to standardní chování.