Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám 2OS a jeden potrebujem odinstalovat

Dobrý den mám nainstalováný windows xp a windows 7 home premium a potřebuji odinstalovat windows xp a nevým jak prosím poraďte jsem připraven i někoho odměnit.
Mám to nainstalované na netbooku.dekuji a prosím rád bych kdyby my tam zustala 1slozka s filmy.
Zmena predmetu, pôvodne: Mám 2ops co s tím. (fleg)

Tohle bych nejspíš řešil čistou instalací Win7 na první oddíl.Čili překopírovatm data na druhej oddíl, přes instalátor céčko naformátovat a nainstalovat znovu win7.