Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám 2OS a jeden potrebujem odinstalovat

Dobrý den mám nainstalováný windows xp a windows 7 home premium a potřebuji odinstalovat windows xp a nevým jak prosím poraďte jsem připraven i někoho odměnit.
Mám to nainstalované na netbooku.dekuji a prosím rád bych kdyby my tam zustala 1slozka s filmy.
Zmena predmetu, pôvodne: Mám 2ops co s tím. (fleg)

Kde jsou oba OS nainstalovany?
Predpokladam, ze WinXP je na C:, Win7 na jinem disku. Tento stav je horsi, protoze na C: potrebujes zachovat bootovaci informace.

Obecne to jde tak, ze nastartujes do OS, ktery chces nechat a ten druhy OS proste smazes. Pak jen upravit boot manager, aby se tam uz neexistujici OS nezobrazoval.

Tohle bych nejspíš řešil čistou instalací Win7 na první oddíl.Čili překopírovatm data na druhej oddíl, přes instalátor céčko naformátovat a nainstalovat znovu win7.