Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Thinkpad T61 - problém s BlueTooth ve Win7

Lenovo ThinkPad T61, Win7 SP1
Používal jsem myš Microsoft BlueTooth mouse 5000. Píšu používal, protože z nějakých důvodů přestalo fungovat BlueTooth. Karta BT zařízení je prázdná, při pokusu o vyhledání zařízení se nic nenajde.
Naprosto stejný notebook se stejným OS se chová vedle normálně.
V této chvíli je stav takový, že v BT (ikona u hodin) zařízení nevidím, nejsem schopný je najít.
Na panelu zařízení a tiskáren myš je - není cesta, jak ji odstranit.

BT je zapnuté
Služba BT support service běží
Zařízení ve správci zařízení nehlásí žádné problémy

Zkoušel jsem hledat na netu, nic co jsem našel nepomohlo. Nové ovladače pro BT od Lenova, ovladače přímo od MS, vyházet vše ze správce zařízení a nainstalovat znovu...

Pokud se někdo s podobným problémem setkal, uvítal bych radu. Třeba i to, jak resetnout celý BT stack ve Windows

S Linuchem ti neporadím, ale zeptám se na Windows - mám tomu rozumět tak, že ostatní zařízení kromě krysky ti fungují (píšeš tam něco o tiskárně a nějakém smartphonu)? Nezáleží na tom, jestli se znovu zadetekují (po výzvě), ale jestli fungují tady a teď. Jestli jo, pak máš nejspíš problém se stackem. Asi se zeptám blbě, ale nepoužíváš nějaký rezidentní antivirový/antivímco omezovač čehokoliv?

Rekapitulace:
Na notebooku je Windows 7 - tam pokud dam vyhledat BT zarizeni, tak nenajdu nic. Protoze my zkusil kolega a sparovala se s jeho notebookem, nefunguje ani ta mys. A protoze zadne zarizeni nenajdu, nefunguje zadne BT zarizeni.
Zkusil jsem nabootovat z Live distribuce Linuxu a tam mi BT na nnotebooku naslo telefon. Takze hardware by mel byt v poradku a chyba bude softwarova.

Bohuzel jsem zkousel vse, proto shanim rady, jak uplne resetnout BT stack - totalne se ho zbavit a nainstalovat znovu, protoze pouha preinstalace ovladace vcetne odebrani zarizeni a sluzeb nepomaha.

Malý edit:

Konzultoval jsem s to s ICQ kolegou servisákem, a ten tvrdí, že se s něčím podobným už setkal u Nokiího PCS. Prej to dokáže totálně zablokovat službu. Radí odinstalovat veškerý soft, který se jen může lognout na BT (nemusí být jen NPCS), následně odebrat ovladač BT adaptéru. Po restartu nainstalit pouze driver bez dedikovaného stacku a zkusit znovunadetekovat bezdrátová zařízení. Neověřeno, sokolíkovi ale celkem věřím (není ouplně tupý).