Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Liddry hovorí: Koniec alkoholu

Tak po včerajšom večere a následným prebudením dneska ráno tu na poradni verejne prehlasujem, že už nikdy viac sa nedotknem alkoholických nápojov. Už bolo toho dosť. Keby som si mal po každej takejto párty tú "opicu" ;-) ponechať, tak mám doma ZOO. :x:

Jak vynaložit účelněji?
Chlast je jeden z mých koníčků a není nic účelněji vynaloženo, než do svého vlastního koníčku! Věnovat se koníčkům přináší maximální uspokojení, stojí to za ty peníze.
A dnes, tedy po včerejšku v rockovém klubu? Pohoda, lehká únava (ne tak velká, jako třeba po sportu) a spokojenost. Sehnal jsem si dvd "SLADE", o kterém jsem si od roku 1977 myslel, že mi chybí ke štěstí, hned si ho v rokáči pustil a štěstí se dostavilo. Tak jsme to oslavili. :beer:

no, není na tom světě krásně? :-D

Seš normální:-( ? Takové věci se musí pečlivě zvážit a ne psát je rovnou jak se probudíš nalitej jak raketa. Musíš se na to podívat i z té lepší stránky a spíš se zaměř na vnitřní disciplínu (umění nemíchat) a výcvik(snést více). Zvyš si svou odolnost, trénuj množství a kombinace, použij klidně i nedovolené prostředky informace.php ale hlavně nepřestávej pít:beer::beer::beer:

Hele, ten Anti Ethanol zkusím. Mě je po pitce vždycky jak po prohraný bitvě. V hubě jak v polepšovně, mám dvě hlavy a ta uvnitř je větší a zbytek těla je taky k nepotřebě. Jedině po Absinthu je dopbře = totální anestetikum. Po Absinthu si můžeš zatlouct ráno hřebík do ruku a nic necejtíš.

S tímto názorem nelze nesouhlasit, ale je to pouze čistá teorie. Všechna zmíněná pravidla jsem v minulosti poctivě dodržoval a pečlivě jsem ohledně konzumace alkoholu sám na sebe zvyšoval nároky a svým okolím jsem byl považován za profesionálního hardcore alkoholika.
Pak jsem se v rámci jednoho kšeftu dostal v roce 1993 až mezi sibiřské naftaře a připadal jsem si jako Krteček v Jurském parku. Na pití láhví stoličné na ex Vám žádný trénink nepomůže. Jsem rád, že jsem to přežil a navíc jsem pochopil, proč Rusové vyhráli válku.

Tak třeba já nepiju alkohol už víc jak 13 let. Vůbec, tj. ani na oslavách, o Vánocích, na Silvestra, prostě vůbec. Alkohol mi nechybí. Nemám k tomu žádný zdravotní, náboženský, morání ani jiný důvody. Nechci a nepotřebuji si nic dokazovat. Prostě jsem přestal.

Pavel

Člověče, zkus to bez alkoholu aspoň 3 měsíce vydržet. Jen takovej malej pokus.
Všichni si z chlastu děláme legraci, ale alkoholismus žádná legrace není! Je mi 51 a za svůj život jsem viděl až příliš mnoho zmařených talentů kvůli alkoholu. Když se chytří lidé ožírají, je mi smutno. Samozřejmě, pokud mají ještě rodinu, tak to je pak ne smutný, ale tragedie!

Jo. Taky pozoruju velký snižování chlastkondice. Za mládí jsme dokázali žunkat celej tejden a pohoda. Na chatě nás s kamarádem používali jako reklamu na pivo. S postupem let byla po chlastma vodoléčba jeden den. V dnešní době mám hlavu na vyhození a tělo k nepotřebě až tři dny.:-/

o pivo se musí starat. Třeba po každý bečce vymejt trubky - chodím jen do hospod, kde to dělají. Starat se o teplotu, umět pivo natočit...

Teď se v Brně točí tyto nejlepší piva:
1. 12% Krakonoš z Trutnova - čistý i kvasnicový
(ještě vymazlenější je 14%, ale jen na vánoce a velikonoce)
2. 12% Strakonický dudák & sklepák (čistý & kvasnicový)
3. výjmečně brněnská 11% (asi proto, že su brňák :-)

a s věkem jsem se naučil něco, co jsem v mládí nedokázal: nepiju v cizí hospodě podivný pivo, už si dokážu dát matonku. Kdysi jsem si dal radši patok, než žízeň nebo nealko. 8-)

Já jsem si z lenosti koupil dva kartáče kuželek a šoupnul je do sklepa.
Takže když mě chytne mlsná a nechce se mě do hospody (kilometr z kopca), tak stačí seběhnout po schodech....
Je to se mnou zlý, už chlastám doma, kamarádi mě nazývají "kredencákem", nebo "záclonkářem".

dnes se však chovám jako "slušný člověk", chytil jsem na bicyklu rýmu a tak su nacpané paralenem a chlastat nemůžu, bo bych to ráno nerozdejchal, du do hokny. Chudinky kuželky jsou určitě smutný, že jsem je dneskaj nenavštívil :.(
Jinak já sem doma původně nechlastával, ale asi stárnu a prostě su líné jít do tý hospy a sedět tam v tom smradu. Začínám fotrovatět. :-)

(Definici "slušného člověka" nechám na fantasii každýho, obvykle se tak ale podepisují ti, co donášeli na StB, úřady a podobní bonzáci. Ne že bych takové byl, ale "slušní lidé" určitě v pátek večer sedijó doma a dívajó se na TV N@VA a nadávajó na ty, co se vracijó z knajpy)

To je přesně ono, kamoš, co měl se mnou společnou cestu do hospy, si našel mařenku a čím dál častěji přebývá u ní a mě se tam samotnýmu taky mockaj nechce. A ta moja do knajpy odmítá chodit.
Ale když sosnu doma, tak mě s tím občas aj pomůže (vypit, nalít to musím já).

Tak to jsem na tom stejně, tři putyky, co mám při cestě,
mají nic moc pivo. Doma mi žádné nebezpečí nehrozí, akorát
si připadám jako alkoholik samotář. Na super pivo si zajedu
tři zastávky tramvají, ale cesta zpátky někdy bývá záhadně
oklikama přes jiné městské čtvrtě ( Ostravar Strong 14° ).

Celkem zajímavě to hodnotí Nohavica (a o něm se dá říct, že by měl vědět, o čem mluví) ve filmu Rok ďábla. Každej ochlasta si valí do svého kopce kámen. A když kopec končí, tak je z něj totální alkoholik a není návratu (kámen se valí z kopce a nedá se zastavit). Každej má ten kopec jinak vysokej. Někdo valí a valí a valí a vrcholek nikdy ani nezahlédne. A někdo dvakrát šťouchne do šutráku a je na vrcholu..... Zásadní problém je ten, že nikdo předem neví, jak vysokej je ten jeho kopec.
Liddry, víš, jak vysoký je tvůj kopec? :-D:-p....:beer:

Hehe! My jsme ve firmě vytáhli pípu ze zimního spánku ve skladu. Odborně prohnali houbičky trubicema a zapojili soudek Plzně k vyzkoušení stolice pro letní kino. Po týdnu zkušebního provozu jsme usoudili, že do kina musíme koupit nové výčepy... :-D