Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nokia 5230 - nelze nainstalovat aplikaci QuickOffice

Dobrý den,poradil by mně někdo? Stáhl jsem si aplikaci Quickoffice a nelze naistalovat píše mi to,že se nejprve musí nainstalovat základní balík.Nevím jak dál postupovat.resp.kde stáhnout základní balík? Dík.

Změna kategorie, původně: Multimedia
Změna předmětu, původně: Nokia 5230 (host)

Quick office neni gratis, trial je na jejich strankach ke stazeni, kde a co jsi stahl ty nikdo nevi, ta trialka je jen jeden soubor. Bohuzel Quick Office ani Office Suite nejsou zadarmo, pokud by jsi ale do google zadal patricny dotaz, urcite se proklikas k nejakemu vysledku jak to lze obejit, tohle tady resit nemuzeme. Plnohodnotna aplikace Quickoffice Premier 6 je ale za 200,- penez ke stazeni na ovi.com, staci registrace, snad to neudela nikomu vitr v penezence.