Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Drahe surfovani na netu

Mam problem surfoval jsem asi tak dve hodiny na netu byl jsem celou dobu na Facebooku a kdyz jsem chtel odeslat sms kamosce tak mi to psalo,ze mam nedostatek kreditu
Pote jsem se koukal a zustatek cinil - 3200kc
Chtel bych se zeptat,jak je to mozne ?
Operator T-mobile
Nokie
Spocital jsem si,ze tedy minuta musela stat 25kc
Takze,kde je chyba ?

Opravdu jen FB zadny pornostranky nic jsem si neobjednaval
takze by me hlavne zajimalo jak dannou moznost vyresit predem dekuju

loading...

Len Ty vieš aký máš datový tarif..

Ak si si nie istý, nahliadni do svojej zmluvy s operátorom.

Tieto veci co popisuješ, neznalosť uživatelov a premrštené poplatky za datové prenosy, to sa riešilo niekedy pred 6-8 rokmi. Boli to časy kedy sa prvýkrát objavil v telefonoch prístup na sieť cez tlačidlá rýchleho prístupu. Nasledne, po obdržaní prvých faktúr, boli masovo zakazované datové služby na kontaktných miestach mobilných operátorov alebo sa v telefonoch zámerne nastavovala chybná konfigurácia pre datové prenosy.

Aby dnes niekto nevedel že za služby sa platí, je trochu na neuverenie.

Mám t mobil twist a net na týden za čtyřicet a pokud nemám dobito tak mě to odpoji ale problém je v tom že sms o nedostatku peněz přijde v devět hodin ráno ale pokud jsem na netu prez noc tak mě na to nic neupozorni a net jde dál :( a to jejich slavné gprs vyjde tak čtyři sta za hodku už se mě několikrát stalo že jsem si to neohlidal a pak jen čumím jak se můžu dostat do minusu když mám twist :-( buďto si pravidelně hlídat stav dobití peněz nebo zlomit a zahodit simku .

Ale ved dnes tam maju na webe ze 24 za den ci kolko, a ze sa to aktivuje automaticky na ten den pri prvom pripojeni, tak ti predsa nemozu za den nauctovat viac jak tych 24 Kcs. Len si treba overit u operatora ze v jakom tarife mas ten Twist, a nech ten tarif nastavia na taky kde to 24Kc/den funguje. A mozes surfovat. Resp moc si nezasurfujes lebo ma to dost maly FUP, po par MB znizia rychlost na extremne pomalu.

Tak hej oni ti to pripisu dobrovolne t.j. mas stesti, nemuseli to pripisat hned, ale keby nepripisali tak by si ich dalej otravoval a janeviem kde vlacit po sudoch alebo aj po vsetkych mediach :))
uz proste na teba nemali nervy tak ti to vratili :)
P.S> ja osobne to sice povazujem za slusnost a povinnost, ale z pravneho hladiska to neni az taka povinnost, mohli sa zdrahat az kym by sa to neriesilo na sude a to by sa mohlo predrazit..