Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samsung Galaxy Ace nebo Gio a jejich RAM

Dobrý den, nemohu se rozhodnout mezi těmito dvěmi telefony.

A jenom bych se chtěl zeptat, jestli je pravda že, Ace má jen 278 RAM a Gio dokonce 384 RAM ??? Protože jestli ano, tak mi přijde divné, že telefon za 4 tisíce a něco má (kromě fotoaparátu) téměř totožnou výbavu a větší RAM, než telefon za 7,2.. :-/

Děkuji za odpovědi ..

Nemusi ist o RAM ale napr. o CPU ktory u jedneho moze byt pomaly a potom pomaly CPU nedovoluje nahravat video vo vyssom rozliseni (alebo vobec) a moze sa to trhat pri zobrazovani webov apod. CPU je uvedene len u Ace ze ma "vykonny 800Mhz" ten druhy neviem co ma. RAM neuvadzaju vobec (ale to neni az tak podstatne, bezne App nepotrebuju ani 100MB), a flash asi bude treba rozsirit SD kartou. Si ich naklikni do porovnania a porovnavaj aspon tie veci co specifikuje vyrobca. http://www.samsung.com/cz/consumer/mobile-phone/mo bile-phone/touchphone/index.idx?pagetype=subtype_p 2

Obe su vpodstate mensie lowendy s malym rozlisenim displaya, zaznam videa max 320x200 to je nepouzitelne (ak nechces mat stvorceky ze clovek na 3pixely), apod, ale daju sa pouzit ak chces maly telefon tak ako telefon su OK.

Cena je realtivna zalezitost, zavisi od toho jaky provider ti co kde dotuje. Na amazone je Gio tusim za 155eur a Ace za 200eur takze to neni az taky rozdiel, rozdiel je asi hlavne v tom fotaku ktory ma ACE viac MPix, a teda je ACE drahsi.