Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat AM2 procesor a zlepší to výkon ?

Zdravím mám starou zakladní desku který podporuje agp8 GK

GK : ati hd 3650 512mb
Ram : 1gb
ale procesor amd sempron 1.6 ghz 1 jadro je ve slotu AM2
Rád bych něco silnejšího nehraji sice moc náročné hry ale tohle fakt nestačí a strašně to brzdí celej systém.
Chci se zeptat kde bych takovej dvojadro mohl sehnat a jestli je to těžké nainstalovat o cenu mi nejde.
Díky za jakoukoliv radu.

CPU AMD sempron 3000+
Package : socket AM2 (940) Core speed 1600mhz 1 core

Mainboard : Micro-star
Model MS-7312
Chipset : via K8m400 ( VT8380)

Bios : phonix

Agp version 3.0

Side band : enabgled
Ram : DDR2 dual 1gb

Snad to bude stačit rád si nechám poradit co a kde koupit ja jsem v tomhle docela mimo :-(

Pro váš je to možná děs, ale já ten pc využiju tak maximálně na internet videa a hraní nenaročných her jako je např league of legends nic víc.
HW náročnost :
Hardwarové požadavky pro League of Legends

Operační systém: Windows XP/ Windows Vista/ Windows 7

Procesor: Intel CPU 2Ghz

Paměť Ram: 1 Gb

Pevný disk: 900 Mb volného místa

Grafická karta: většina karet s podporou DirectX 9.0c

Zvuková karta: většina karet s podporou DirectX 9.0

Tím chci říct když mám zaplou hru tak se docela sekají videa na youtube protože to ten sempron nestíhá.

Opravdu mi stačí vylepšit jen tohle náročná zase tolik nejsem.
Co byste mi doporučil z uvedených procesorů např na aukru.

http://aukro.cz/listing.php/search?string=AM2&cate gory=100745

Ono grafika není zase tak zla na tu hru fakt stací i 128 mb na grafice ale ten procesor a ramka.
Já hraji docela v pohodě 40Fps ale youtube, film si k tomu nezapnu ani FB strašně se to začne sekat, ale co čekat od jednojadra 1600 mhz

Kamarád říkal že si na tohle polepším i s tímhle tak do toho jdu.

Kód Název produktu Cena za kus Počet kusů Celková cena
C9850657 Kingston 2GB (Kit 2x1GB) 667MHz DDR2 CL5 DIMMs 612 Kč 1 612 Kč
C6000426 AMD Athlon X2 4600+, Socket AM2, 2,4GHz,1MB,65nm,65W, tray + Spire SP805, 2 roky 997 Kč 1 997 Kč
Zaslání obchodním balíkem České pošty na dobírku 142 Kč 1 142 Kč
Cena celkem: 1.751 Kč

Jen se chci zeptat jestli to utahne zdroj 350W forton nebo jak se to píše.