Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Co by ste mi odporučili kupiť???

Ahojte, dúfam, že sa tu nájde niekto, kto by mi poradil. Chcel by som si kupiť bud mobil alebo netbook, alebo ak vás ešte niečo napadne, šup s tým tu :) Chcem ho využivať v podstate len na internet na nič iné. Čo by ste mi poradili, cena tak. max. 400 eur, ale radšej ešte niečo lacnejšie.

A dalšia vec, že aký internet, alebo... Doma nemám wifi. Ale internet musí byť spolahlivý a rýchly.

Hodne blbo postavena otazka. Mobil len na internet? Hlupost. Malicke, zbytocne. Netbook? Hocijaky, okrem Acerov a ich emachines by som zobral hocico, ale nech to ma aspon 12 palcov.
A aky internet? No a odkial maju ludia vediet kde byvas a tym padom ti nieco odporucit? Vo vseobecnosti sa spytaj susedov aky maju net, drviva vacsina lokalnych ISP ti da uz dnes net za 10 ecok, na spolahlivost sa spytaj tych susedov co to uz maju.

ok...takže si vyberiem netbook. Sorry, že to veľmi nekonkretizujem, ale nemám s tým skúsenosti. Mohol by si mi aj nejaký netbook konkrétny odporučiť? Zrejme si ho objednam v alza.cz , ale ako vravím, som v tomto amatér a neviem, ktorý je "dobrý". Proste netbook potrebujem výlučne len na surfovanie po nete.

Mne osobne to pride, ze netbook je presne to, co nechcem. Ked som na streche a drzim sa rebrika a potrebujem overit funkcnost prave namontovanej wifiny su notebook a netbook blbost. Potrebujem smartphone. Ked som vonku a potrebujem na pive nieco nudzovo riesit je nb a netbook blbost, opat potrebujem smartphone.
Ked potrebujem pracovat potrebujem normalnu klavesnicu, normalny vykon a aspon 14-15" lcd nech nad tym nesliepnam.
Jedina vec, kde si ja viem osobne predstavit netbook v akcii je postel, stol a zachod. V posteli, ale citam knihu, pri jedle citam casopisy a na zachode kludne aj inzertne platky (zase tak dlho sa tam nezdrzujem).
Je to sice o prioritach, ale netbook u mna po znizeni cien notebookov stratil jedinu vyhodu co mal. Keby si ho mam kupit az ak terciarny stroj po notebooku a smartphone. A aj to by som silne uvazoval, ze ho nahradim tabletom.