Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak spravne napsat IP adresu pro upraveni souboru "hosts"

nazdarek!

mam mensi problem a chtel bych se svama poradit: :-( Uz dlhsi dobu sem nevjedel otevrit jednu nemenovanou stranku o ktery sem vjedel ze slape a jiny uzivatele sou prihlaseny, a tak sem hledal problem. Nakonec sem nasel zahranicni stranku kde psali jako problem vyresit. A to: otevernim souboru "hosts" v samotnom windowse C:/Windows/System32/drivers/etc/hosts. Je treba tam napsat novou IP adresu te stranky a ulozit to. IP adresu sem ziskal no akurat nevim jak to tam spravne napsat a upravit tak aby to fungovalo. Taky je ukazka toho souboru hosts, jestli nekdo v jakem tvare to upravit spravne, nech napise.

# Copyright (c) 1993-2009 Microsoft Corp.
#
# This is a sample HOSTS file used by Microsoft TCP/IP for Windows.
#
# This file contains the mappings of IP addresses to host names. Each
# entry should be kept on an individual line. The IP address should
# be placed in the first column followed by the corresponding host name.
# The IP address and the host name should be separated by at least one
# space.
#
# Additionally, comments (such as these) may be inserted on individual
# lines or following the machine name denoted by a '#' symbol.
#
# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

# localhost name resolution is handled within DNS itself.
# 127.0.0.1 localhost
# ::1 localhost

mozna to je az moc jednoduchy , ale ja se velmi do techto veci nevyznam, tak jestli nekdo vi nech poradi. DDEKUJUU!!!

ano jedna se o win 7, ........ale jeste stale nikdo neodpovjedel na mou otazku. kde to mam napsat, ci pod to celi nebo medzi, a hlavne v jaki forme to ma bít. ....staci ked tam napisu tohle: "# 102.54.94.97 nazovstranky.com # source server" nebo jak????