Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cestina pro hru Silent Storm

Prosím, nevíte někdo náhodou o češtině do této hry. Obecně známé adresy: Gamestar, idnes, Polis... jsem prohledal, ale nic. Dík

[mod]Uprava predmetu, bylo: Silent Storm CZ (rh)[/mod]

Když samomluva, tak samomluva.... Co když si pomyslně rýpnu prstíkem do vosího hnízda - když bych chtěl překlad Silent Storm na zakázku za peníze (hmm kolik to může asi stát...??!!), pak bych byl asi vlastníkem nějakého "softu", no a pak bych mohl tento za určitý obnos poskytovat dál (podle počtu shlédnutí bych mohl zbohatnout...). No vzhledm k venkovní teplotě je i tento článek tomu adekvátní. Nebo pouze neustále dokazuje z mé strany snahu někoho "donutit" k překladu této hry.

pro některý lidi jsou hry smyslem života....pro tebe by toho asi teda měli nechat a jít radši makat někam do kolbenky,co???3-[....já bych taky češtinu bral a to si veškeré věci v té hře přeložit dokážu, ale čeština je prostě pohodlnější...