Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HRY (sluchátka -vypadnutí zvuku levá strana sterea,následně zvuk uplně )

je to klasika ,hoši , PC W7 x64 + Gigabyte GA-MA69G-S3H deska integrovaná realtek HD + latest driver z offiku + nový repro Genius SW-V2.1 1250 ,řekl bych ,že vše bylo pořád ok ,,tet najednou u her po reistalu Wéček je tohle .. něco bude špatně vy to ale budete vědět ,že mi poradíte mi co to muže komplikovat ? stále jsem to ještě nevyhrotil ,díky za odpověd

Moze to byt tym ze reistal Wéček bol urobeny blbo. Napr. expert co to reinstaloval nenainstaloval nejake ovladace napr. chipsetu, alebo directX, alebo nainstaloval ovladace blbe (pre iny OS alebo inu kartu apod).
Alebo mas problem s konektorom, skusit ine sluchatka.