Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sapphire Radeon HD 6870 Toxic 1GB

Zdravím
Nahrazuji svou SAPPHIRE VAPOR-X HD 4870 1GB GDDR5 PCI-E touto kartou-Sapphire Radeon HD 6870 Toxic 1GB-
Prosím komentář jeli to dobrá volba k procesoru-Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz,22Lcd,500w zdroj,4GB (kit 2x 2GB) 1066MHz -myslím,že silnější karta by se už výrazně flákala
Snad pujdou dolu ceny-Intel Core 2 Extreme QX9650,mám na něj zálusk...
Místo Vapor X mě zaujal Toxic,který je taktovaný od výrobce a měl by to být stejný chladič jak na kartách Vapor X,je tomu skutečně tak a je stejně tichý a učinný nebo se na té taktované verzi rozeřve?
Vybíral jsem z těchto-index.php
A nově přibyla a je v akci Twin Frozr III-http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=1051400 7K0BV4YS1463
Ta je všude chválená,ale to nataktování od výrobce je o ničem,což bych mohl zkusit sám...
Co vzít,děkuji za rady..

No to jsi s "Futron krámem" narazil na toho pravého.
Už jsem to tady několikrát popisoval, půlroku jsem takovéto podivné pády honil u nové sestavy.
( a to dokonce vlastní )
Jelikož jsem jako trubka nedal na dvě předchozí reklamace u sestav na objednávku s veselými "futráky"
Koupil jsem nakonec Enermax Pro 425W ( nV 460 GTX procesor OC 3.5GHz) a je naprostý pokoj.
O zdroji ani nevím/hluk od 500 RPM do 800 RPM.
Jinak reklamace "Futronů" vždy uznána jako oprávněná.
Netvrdím že u tebe to musí být zrovna 100% zdrojem, ale dokud nezkusíš jiný, tak to vyloučit nelze a navíc je to s tím zázrakem pravděpodobné.
(fuj nějak jsem se rozkecal)

Asi bych šáhnul potom Eermaxu 500 W, je to sice nová levnější řada, ale co jsem četl docela povedená, tichá a měla by mít po vypnutí 30sk doběh na odvětrání.
Ty 600 jsou pro tvoji sestavu už dost předimenzované ( max.spotřebu máš tak do 300W )