Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Ahoj,mám problém a potřebuji radu někoho zkušeného.Před pár dny mi začal blbnout facebook,email a skype,prostě programy kde musím zadávat mailovou adresu.Nejspíš jsem někde něco nastavila nebo zmáčkla a ani o tom nevím.Otázka je co?Můžete mi někdo prosím poradit co se s tím dá dělat?Děkuji moc.

Tak pardon,prostě se nemůžu nikam přihlásit.Když otevřu skype ani se nenačte a napíše že v aplikaci došlo k chybě.Na FB se přihlásím na něco kliknu a napíše že nejsem přihlášená,tak se znovu přihlásím a on mi zase napíše že nejsem přihlášená.

Žádné upozornění jen hláška že nejsem přihlášená a že v aplikaci došlo k chybě.Je možné že jsem něco nastavila,nebo zmáčkla špatně?Ale doted,teda do středy to jelo bez problémů.Cookies jsem vymazala a jsou povoleny.

Jenom na mail přes Google Chrome.Na FB se nemůžu přihlásit a skype hlási v aplikaci došlo k chybě.Operu jsem už vymazala.Proto si myslím,že jsem někde něco zmáčkla protože mi nefungují věci kde se musí zadávat email.

No takže tohle je na mě moc,F12-objevila se nějaká tabulka ale to co píšete proxy server a číslo portu zadáte.... to prostě nikam zadat nejde.Já vím že velkej problém je aj mezi klávesnicí a židlí,ale prostě to nejde.

Ano operu jsem vymazala,protože mě štvala.Ted používám Google chrome,a nejde se přihlásit na facebook a pořád nefunguje skype.Klikla jsem na to nastavení místní sítě a objevil se server proxy.Nebyl zaškrtnutý tak jsem to změnila,ale problém to nevyřešilo,pořád se na FB nemůžu přihlásit a nepomohlo to ani skypu.Já vás ale pěkně musím už štvát,co?

Vlezu tam,přihlásím se hodí mě to na hlavní stránku,jakože jsem přihlášená.Tak třeba chcu něco komentovat kliknu na přidat komentář a ono mě to napíše že pro pokračování je nutné se přihlásit,tak se přihlásím a je to takhle pořád dokola.Ale mám fajn zprávu,nevím jak se to stalo restartovala jsem počítač a naběhl skype.Hurá!!!!