Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejde povolit ikonu připojení

Asi jsem omylem zastavil síťové připojení.Na hl.panelu ani v síťových připojeních žádné připojení není.Mám v PC dva síťové adaptéry.Jeden mám pořád zakázaný.Pokud v ovl.panelích/služba/síťová připojení služnu zakážu nebo povolím nic se neděje.Internet jde vždy ale ikony sítového připojení se nikde neukáží,ani v hl.panelu,ani v síťových připojeních.Nevím jak to zprovoznit

nejjednodušší je obě síťovky odebrat, a restartovat.
proč tam vlastně máš dvě - nechceš jednu trvale zakázat, nebo u pci typu vyjmout?
po restartu pak nainstaluj ovladač k detekované síťovce, a mělo by se ti nabídnout vytvoření síťového připojení.

Aha on pise cosi ze klikal na nejake dalsie linky, ale v tom microsoft clanku ziadne linky nie su :-) V kazdom pripade ten MS clanok vypada byt dostatocne uplny, je tam najprv ze odstranit sietvku a restart, ked nepomoze tak skontrolovat sluzbu, ked ani to nepomoze potom tieto 3x regsvr32 a ked ani to nepomoze tak tam este cosi pisu dalej uz neviem co :)