Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem USB na win7

Zdravim, prosim o pomoc, mam taky problem s Win7 64-bit , ze ked som nainstalovat update , drivery tak mi uplne vypadlo usb, mys mi svieti ale nejde skusal som aj inu ale tiez nejde, oskusal som usb kluc tiez nejde ,a skusil som aj usb z mobilu do pc a tiez nejde , vobec to nereaguje ked napojim daco do usb, nic nevyskoci , ziadne upozernenie prosto nic ...

Dakujem.

A mas presne model CQ56-120SC ? A skontroloval si si ze mas 64bit Windows? (v start-´programy alebo kde - informacie o systeme)
Co presne si odtial instaloval a jak? Pravy klik spustit ako spravca? Restartoval si uz Windows? Skusil si to uplne vypnut a po chvili zapnut?

jjj mam presne sak viem co som kupoval ,mam 64bit dokaz je : program files mam 2x jeden je obycajny a druhy je program files zatvorke x86 , stiahol som grafiku klavesnicu oper. system vylepsie , BIOS, a sa mi zda ze vsetko, instaloval som to tak ze mi skocilo okno ze stahovanie dokoncene a ja 2x klik na ten program a uz len next next accept a instalacia dokoncena, nb som uz vela krat restartoval, ale vypnut a po chvilu zapnut som neskusal

Aha takze flashujes BIOS a divis sa ze si si pokazil notebook. Pre buducnost ked vsetko funguje tak na BIOS sa nesaha.
Tak este vlez do BIOSu a load defaults, save&exit. A skontroluj ze USB nie su v BIOSe na Disabled.

Inac to ze mas (x86) neni dokaz. Pozri sa napr. do ovl.panely - system, tam musi byt napisane na prvej karte ze Microsoft Windows 64bit. Mozno mas ja sa nehadam ale treba to skontrolovat.

A potom to este skus uplne vypnut a odpojit od nabijacky a aj vybrat baterku na 5minut. Preistotu. Ked ani to nepomoze tak si v tych Windows pozri spravcu zariadeni (pravy klik na tentopocitac - spravovat - spravca zariadeni) ze ci tam nemas nieco so zltym otaznikom alebo vykricnikom.

chyba pise : Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19) a meno toho je Standardny hostitelsky radic USB openHCD tych mam 4 a standardny rozsireny hostitelsky radic z PCI na USB 3xHardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)

Ak máš Compaq CQ 56, tak máš aj Recovery Partition, ak si ju nedodrbal.

NIC instalovať nepotrebuješ ! Co v tvojom prípade sa javí ako zvlášť dôležité.

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/TechSupport/D ocument.jsp?lang=en&cc=us&taskId=120&prodSeriesId= 4247498&prodTypeId=321957&prodSeriesId=4247498&obj ectID=c02638587

Doporučujem zvláštnu pozornosť nasledujúcemu

" Turn on power and press F11 key to run recovery without booting onto Windows (on some models esc key and then F11 key. "