Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nejde spustit

dobry vecer pc slo v pohode ale tedka najednou kdyz zapnu pc tak jako to jde ake asi za 2vteriny se to vypne a pak to nejde zapnout.

zakladovka: Asus M4A88T-V EVO/USB3

dekuji

Můžeš udělat jediné: Odpojit od zdroje a desky úplně všechno, včetně disků, pamětí, grafiky a jiných desek. Jenom deska, procesor (s chladičem, pochopitelně) a tlačítko Zap. (možná bych nechal reproduktorek - i když jsem tůhle viděl drát od reproduktorku prodřený na kostru ... no, to ti bylo dýmu, jak hořela izolace!). A zapnout. Pokud se deska neudrží zapnutá, vzpomínal bych na desku v dobrém (psal jsi, že to ve zdroji asi nebude, jinak bych zkusil i ten), jinak bych postupně přidával paměti, grafiku, ... až bych na to došel.