BF: Všechno šlape až do dne, kdy máš víc USB zařízení než je zdraví rozumné. Klávesnice, myš, mikrofon, RGB lampa č. 1, RGB lampa č. 2, jedna webkamera, druhá webkamera (protože jiný úhel, že ..), Backlight LED RGB pásky na monitor, větrák, podsvícená podložka pod myš, tři externí HDD, víceportový adaptér do kterého je zapojený HUB PORT 2 a ten krmí HUB PORT 3, USB repráčky.
A pak to přijde: "Nemám žádný volný port USB!"
PCIE slot kam bych mohl zapojit dejme tomu "4x3.1 USB" ? Zabrala ho velikost kolosalního GPU, který žere víc wattů jak dětský tábor.
Tak co teď? Jasně, je tu HUB, ale jaký? Ty levné jsou spíš loterie. Maximálně jedno slušný Ačko, těch je ale hodně ruzných typů kvality a jsou často omezené na [USB-A USB 2.0] kvality odpovidající plastikové hračce z Kinder vajíčka. Co tedy dělat. Odpověd je jednoduchá, použijte USB Type-E.
Přejít na článek
použij RAID.
Stripping nebo mirroring?
já bych nasadil rovnou XORovanou R5
Pořiď si ještě jeden a nech ho přesídlit.
brouci jsou potvory
![[bugg.gif]](http://img26.imageshack.us/img26/561/bugg.gif)
Prevíte! Teď jsem si zašmatlal monitor jak jsem se snažil tu mrchu zamáčknout!![]:(](https://static.poradna.net/images/smiley/evilworry.gif)
kor lezací (od karla)
Ten můj byl taky lezací, než jsem ho poslal na imageshack
je to pravda, kájovo brouk je takový vitálnější.
Já ho chtěl dát na xichtoknihu a tam se také nehýbe.
tak to je škoda! :D
Vazeny pane, pokud nas zadate o pomoc, musite specifikovat trochu presneji o jakeho brouka se vlastne jedna. Jestli je to mura, ktera zapricinila znamou poruchu v napajecich obvodech saloveho pocitace, nebo brouk jiny. Prominte, ale na neuplny a tedy hloupy dotaz mohu dat pouze podobnou odpoved. S pozdravem Vas Vseumel.
Jen aby to nebyl hrdobec...
Vzít na ubrousek a vynést ven. Ale jsou i rychlejší a drastičtější metody popisované výše
asi nejlepší dotaz, co jsem kdy četl...


Pozor, to není pr.el!
watch
Uplně stejný brouk
To neries, to je masinista, co sa stara a bezporuchovy chod monitoru. Ak by si ho zabil alebo umrel je zvysene riziko, ze sa ti monitor pokazi.
Zmáčkni PrintScreen, vlož to v Malování a nástrojem guma ho odstraň (lední brtník - ještě kdysi na zive).
... a teď vážně. Nech ho chcípnout a doufej že skoná někde mimo střed. Pokud ne, měl by po vysušení jít někam vhodně sklepat.
Mně se to kdysi taky stalo - po monitoru LCD mi lezla nějaká žoužel, vypadala jako čárka, někde mezi přední fólií a vnitřkem tak se nedala setřít. Pak ta potvora chcípla a už tam zůstala nafurt. Naštěstí se ukázalo že ten monitor byl půjčený (resp. měl jsem dva a jeden z nich byl půjčený), tak jsem jej vrátil i s tou žouželí