Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Brouk v monitoru

Ahoj, už asi týden mi leze po obrazovce brouk a ta potvora ne a ne chcipnout, když ji zklepnu dolu, mrcha vyleze nahoru. Co stim mám děla? :-D

Vazeny pane, pokud nas zadate o pomoc, musite specifikovat trochu presneji o jakeho brouka se vlastne jedna. Jestli je to mura, ktera zapricinila znamou poruchu v napajecich obvodech saloveho pocitace, nebo brouk jiny. Prominte, ale na neuplny a tedy hloupy dotaz mohu dat pouze podobnou odpoved. S pozdravem Vas Vseumel.

Mně se to kdysi taky stalo - po monitoru LCD mi lezla nějaká žoužel, vypadala jako čárka, někde mezi přední fólií a vnitřkem tak se nedala setřít. Pak ta potvora chcípla a už tam zůstala nafurt. Naštěstí se ukázalo že ten monitor byl půjčený (resp. měl jsem dva a jeden z nich byl půjčený), tak jsem jej vrátil i s tou žouželí:-D