Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno USB kabel-prenos dat

Zdravim. mám usb kabel na propojení dvou PC ale nevím jestli je k tomu potřebovat nějaky software nebo to nějak nastavit na prenos dat.Propojil sem PC s ntb ale zadny PC mi to nenajde. Díky všem
Zmena predmetu, pôvodne: K-D (los)

Vyrábí. Nebo vyráběl.
Ten kabel má uprostřed krabičku s elektronikou, která zajišťuje spojení, protože v USB platí vztah PC a připojenýho zařízení Host - Klient, kdy nemůže být žádný počítač Host, protože oba chtějí být Klient. Takže krabička uprostřed dělá společnýho Hosta pro oba.
Ale je to zbytečně drahý řešení, LAN kabel je vůči tomu snadný, rychlý, levný a spolehlivý řešení.
A je tu taky otázka dostupnosti toho USB propojovátka v našich končinách.