Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vypojit internet?!

Ahojte .
Nedávno jsem se stěhoval do jednoho bytu, a tady pořád běží ADSL internet od O2. Tak já tam volal aď mě odpojí, ale že chcou vědět na koho to je atpd .. Ale to já bohužel nevím a asi to nikdy nezjisťím protože tu před náma bydleli nějací lidé kteří se stěhovali do zahraničí, Takže mi ten internet prostě nevypojí.

Nevíte prosím co stím mám dělat?

Internet máš od O2, tak ho také musí zrušit O2. Podle správnosti (a selského rozumu) s tím ovšem ty nemáš co společného. Poslal bych jim doporučený dopis (s potvrzením o přijetí), že původní obyvatel se odstěhoval a že nepřejímáš jeho závazky vůči O2 a nemíníš platit účty někomu cizímu. V právním státě by to mělo stačit, nevím však jak v našem exekutorském ráji (těmto loupežníkům stačí přibližná shoda bydliště).
S O2 jednej tak, abys měl každý krok písemně a potvrzený (žádné vyřizování po telefonu a na všem razítko od O2), protože také můžeš počítat se soudním sporem.

"jsem se stěhoval do jednoho bytu" je dost ošidný popis. Otázka možná je, v jakém vztahu jsi k tomu bytu? Pokud ti to někdo třeba pronajal nebo prodal, není tam nějaká zmínka o internetu? V tom případě by taky neměl být problém s určením vlastníka bytu.