Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divne kondiky na desce

Na mem starem pc se mi nezdaji kondiky okolo PC.Jsou nafoukle a pri zapnuti PC zacinaji piskat.Nekdy pc nenastartuje vubec.Nevite nekdo co se s tim da delat.

Zakladni deska:MSI 845PE MAX

Kondenzátory se dají vyměnit (většinou to pomůže), není to ale práce po tebe. Chce to někoho dobře znalého pájení, který ví, co tam dát (kondenzátory s velmi nízkým sériovým odporem, určené do základních desek a spínaných zdrojů).
Pokud kondenzátory nevyměníš, je deska zralá do sběrného dvora.