Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Monitor+ grafická karta

Dobrý den,
Chtěl bych si pořídit po dlouhé době nový monitor ve full HD, tak abych využil takový monitor, musím si pořídit aji novou grafiku která to podporuje?

Máme opravdu radost z toho, že ti stačí odpověď ANO/NE (kdybys požadoval čtyřstránkový elaborát, bylo by to horší), ale bez znalosti tvé grafické karty doopravdy nelze odpovědět (a křišťálové koule nemaje, nemůžeme to zjistit bez tvé nápovědy). Nicméně, kolega M-Pol odpověděl dostatečně.