Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se sekne při zapnutí hry, trochu jiný případ jak obvikle

Zdravím...

Vím, že zde je to furt dokola toto téma ale u mě je to trochu jiné...
PC mi běhalo vph ale najednou při hře se mi PC seklo a obraz hry se mi skoro vytratil. Proto jsem pc restartoval a při spuštění hry se PC opět (hned) sekl. Tak jsem jej vypnul jelikož jsem čekal že je přehřátý. Asi po 1 hod jsem jej opět zapnul a spustil hru pro test, jestli to přestalo ale bohužel chyba přetrvává. Takže při zatížení (spuštění hry) se pc sekne...při vypnutí pc a zdoje jsem nahmatával jestli některá část není nějaká část teplejší a zjistil jsem že jeden chladič na základní desce je o dost víc teplejší jak ostatní...takže předpokládám že se mi přismáhla základní deska nebo grafika....takže pokud znáte nějaký prográmky, který by mi mohli zkontrolovat základní desku a grafiku budu jen rád když je tu uvedete...

Předem děkuji za rady.

prográmky na kontrolu teploty se tu uváděly už tolikrát, že znova je to už úplně zbytečné - stačí do vyhledávacího pole napsat "kontrola teploty"

Buď trošku aktivní a neseď jen na zadku při čekání na to, až ti někdo strčí pod nos řešení!