Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pořadí písmen ve slově

V suoivsoltsi s vzýukemm na Cmabridge Uinervtisy vlšyo njaveo, že nzeáelží na pořdaí psíemn ve solvě. Jedniná dleůitžá věc je, aby blyy pnvrí a psoelndí pímesna na srpváénm mstíě. Zybetk mžůe být totánlí sěms a ty to přoád bez porlbméů peřčetš. Je to potro, že ldiksý mezok netče kdažé pensímo, ale svolo jkao cleek. Zjíamvaé, že??

Já to zkoušel na několika větách a fakt to funguje. Věděli jste o tom? Jakto že ten mozek to dokáže tak snadno přečíst?

Dobře. Když čteš rychle, pozorně i přepečlivě. Tudíž dej dobrý pozor pro celý tenhle můj text. Cože je v tomto mém příspěvku podivného? Čím se liší od všech jiných tohoto serveru, dokonce i v čem se liši od běžných projevů všech lidí kolem? Tím jsem ti hodně pomohl s řešením. Když jsem byl ještě coby junior chodící do průmyslovky, byl tento nebo jemu podobný text zdrojem velice těžkého kvízu: Co je jeho řešením? Dokonce téměř nikdo vůbec nemohl zjistit, co se mělo zodpovědět, co bylo předmětem tohoto kvízu. Zde jsem ovšem příliš dopomohl k řešení...

Ne ne. Vyřešit to může klidně i kterýkoliv slovenský přítel. Jen připomenu, že řešení je nesmírně těžké i přes mnou zveřejněné indicie, kterými je teď všechen můj text v tomto dredu po mém kvízu. I toto je pomoc k řešení. Jen věřím, že jsem se nikde nesekl, neboť je nesmírně těžké i ty indicie postupně zveřejnit.

//Edit: Nikdo furt neví? ::)