Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Klonování hdd na virtual disk

Ahoj,
mám celkem komplikovaný problém a už si stím nevím rady. Udělal jsem přes Norton Ghost klon disku v image. Na pc jsem si nainstaloval virtualbox s xp a potřeboval bych ten image (*gho) nasypat do toho virtual boxu je to nějak možný?? Děkuji za odpověď

možné to je, ale asi nenabootuješ.

Toho ghosta musíš spustit v rámci toho virtuálního stroje a normálně s ním rozbalit na jeho virtuální disk ten tvůj image.

Ale nemyslím si, že ty Windows nabootuješ jinak než v nouzovém režimu.

většinou je na boot z CD nějaký nástroj buď přímo v nastavení virtuálního stroje, NEBO má tento virtuální stroj "klasický BIOS" - pak se to nastavuje v něm.

Nebude/nemusí to fungovat kvůli rozdílnému HW - virtualizovaný stroj poskytuje diametrálně odlišný "virtuální" hardware.

VMware poskytuje pro své řešení "převodník", který se nainstaluje na PC a překlopí jej do virtuálního PC.