Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Template na joomlu 1.6

Dobry den,chtel bych se zeptat jak dostanu do nainstalovane joomly (na endora.cz)
svoji sablonu.Mam normalne slozku se sablonou nahrat do "templates" ? poud ano,nejak to efunguje :/
díky

Znalec Joomla nejsem. Ale tam se to dělá nějak tak, že to nahraješ na FTP, vlezeš do administrace a tam šablonu nainstaluješ.
Mě se to kdysi v Joomla 0.7 nezdařilo (nevím proč) a tak jsem na FTP nahradil soubory šablony, co už byla nainstalována a pak jí v administraci zvolil.