Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k Internetu od ČT

Uvažujeme o připojení k Internetu pomocí služby Internet Express Impuls, za necelou pětistovku dávájí rychlost 512 kbps, ale všimnul jsem si, že FUP je 1 GB za měsíc potom budu mít rychlost 64. Vůbec nemám představu kolik se dá serfováním za měsíc přenést a tak nevím jestli mi to bude stačit.
Mikrovlna ani kabelovka v naší oblasti není.

Na jejich stránce jsou detailní informešjns, včetně founů.

Počítá se součet přijatých i odesílaných dat. Objem měsíčních dat je ovšem tak vysoký, že by jste je při běžném provozu neměli vyčerpat. Jen pro představu - nejnižší datový limit je 2 GB, což postačí na návštěvu přibližně 6000 webových stránek. V případě blížícího se vyčerpání datového limitu vás budeme informovat emailovou zprávou. Pokud vám toto množství dat nebude stačit, neodpojíme vás, ale poskytneme další 3 GB za cenu uvedenou v ceníku.

Toť jen namátkou, aby ses nevylekal.