Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zvysit vykon na grafice

Jsem zacatecnik a chci se naucit ladit pocitac!K tomu jsem si koupil starej kram:AMD K6-2 350Mhz 128Mb RAM grafika:S3 Trio3D/2x 8Mb Ram AGP.Chci se zeptat jak u grafiky zvisit vykon,aby mi mohla v HALF LIFE 1 bezet i na vyssi rozliseni plynuleji nez na 400*300.Ve hre nemam zaple ani Open-GL ci Direct 3D.Pouze softwarove vyhlazovani!Dekuji za odoved!

všeci asi chlastají víc než já nebo si něco pícháte nebo nevím. tak dotřetice. karta je nahovno. úplně nahovno. nic na ní nepojede. nikdy. nikdy s ní nebudeš spokojený. rozumíte už ? přetáčet agp kvůli zvýšení rychlosti s3 trio 3d..mife to snad byli muchomůrky co ?