Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem málo místa

Čus lidi, nemám žádné místo na disku C, a mám úplně prázdné D, ale něco je blbě. Protože se mi vše ukládá na C, nespustím si adni video nic je když něco stáhnu tak to uložím na D. nevíte jak mám udělat to že se mi bude ukladat automaticfky na D?

zrobíš složku "dokumenty" na d:
na ploše pohledáš ikonu "dokumenty"
v jejích vlastnostech nastavíš nové umístění na d:\dokumenty
když se bude windows ptát zda přemístit i obsah, že jo.
jinak to ze starého umístění na d: přesuneš ručně.
jestli už máš nainstalovaný office, změníš předvolbu pro dokumenty v jeho nastavení.
pohledáš jaká data se ještě nesmyslně umísťují do profilu, který je určený jen pro ukládání nastavení.
v nastavení normálních prohlížečů si vždy můžeš předvolit složku, kam se ukládají stahované soubory.

na d: jsi to vytvářel přece proto, abys na c: uvolnil místo. tak co myslíš?

a zkontroluj si v registrech, že máš opravdu přesměrované hlavní úložiště pro data:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Explorer\User Shell Folders]
"Personal"= třeba D:\Dokumenty
"My Music"= třeba D:\mp3
"My Pictures"= třeba D:\obrazky
"My Video"= třeba D:\filmy