Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVB-T prijimac sekanie obrazu

Zdravim.kupil som si DVB-T prijimac Evolve Orion,kedze som ho potreboval na prijimanie digitalneho signalu.mama ho pripojeni na externu antenu/Hama/a scartom k tv,je to nejaka Orava 72cm.kanaly som naladil,akurat mam problem v tom ze sa mi cca po minute chvilu obraz kostickuje,alebo seka zvuk aj obraz.kde je problem?dakujem za rady.byvam v bratislave.

Mas spatny signal. Jak psali vyse - zkus zmenit antenu (nejlepe v testech a praktickem pouziti dopadala kasicka sita).
Co se tyka totho STB - ten strep jsem vracel. Stary evolve (ten stribrny) beha bez problemu, tento ma s prijmem prilis velke problemy... (stejne jako zbylych 90% pristroju)

Jako jedinny krom toho stareho Evolve byl Strong 5202 (rodina 520X), ktery je take citlivy. Ruzne GoGeny, Hyundaie, Evolvy a pak znacky maji super funkce ale tuner na dve veci. STB bez kloudneho tuneru je o nicem (coz si mnoho lidi, kteri maji vysilac za "zady", neuvedomuje).