Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s WORD

Poradíte mi někdo prosím? Nemůžu pracovat s Wordem, stále se objevuje hláška
" explorer.exe generoval chyby a bude systémem Windows uzavřen.
Je nutné program restartovat. Probíhá vytváření protokolu chyb. "
Objeví se to, když zavírám Word. A při práci s jinými programy. Je chyba v nastavení??? Díky moc, jsem už z toh zoufalá. :-/

[mod]Přesunuto z Chyb do Software (AZOR)[/mod]

Já nevím jestli to ještě budeš číst (viz datum zadání).... a také nevím jestli ti moje rada pomůže, ale s touhle hláškou jsem u jednoho uživatele "zápasil" cca měsíc ... včetně přeinstalování Off2000, Win2000. Výsledek zjištění byl, že jako JEDINÝ v celé chalupě (110 lidí) měl "POTŘEBU" zapnout DĚLENÍ SLOV. Ten problém nebyl u každého souboru .... a vysledovat KDY a nebo CO ten soubor obsahuje aby se to projevilo se mě nepodařilo. Podotýkám, že když mi po 14 dnech zavolal, že "se to zase projevilo" a já na místě zjistil, že si zase zapnul to dělení slov, tak ........ byl hodně blízko kandidátům na zubní protézu. :))
No prostě .... zkus se na to podívat, jestli to nepomůže.

Edit: Mám takový pocit, že se to projevovalo u souborů s tabulkami .... tam ten word to dělení hold neuměl aplikovat
No abych úplně vypadal, že si povídám sám se sebou tak.....
Ještě je možnost že.... -->
1. Soubor je velký -->
2. Nastaveno je "pamatování" hodně kroků zpět -->
3. A.... na disku je málo místa. :-(

díky za rady. Zkoušela jsem teď hledat to dělení slov (jsem schopna všeho 3-[ ). Ale když v Nástroje vyberu Automatické opravy, ihned se objeví ta samá hláška a Word se zavře :x: Takže by tam mohl být zakopaný pes, jinak všechno ostatní funguje jenom ty Autom.opravy NE.

Kde bych mohla najít číslo té chyby .... prosim o zachranu....

Znovu jsem si pořádně přečetl znění tvého původního dotazu .... a omlouvám se, že jsem tě zřejmě špatně navedl :-( Ten problém s dělením slov vyprodukoval hlášku " winword.exe generoval chyby ...... bla bla bla", a ty uvádíš problém s explorer.exe (trochu mě asi zmátla ta poznámka, že nemůžeš pracovat s wordem :-|). Tak jak to původně popisuješ, že chyby generuje explorer.exe (což je jeden ze základních systémových souborů) a to i při běhu různých programů, tak ten problém skutečně může být "široký" - jak ostatně uvádějí kolegové výše:-/.
Takže zřejmě testy RAM .... event. přeinstalace Win.