Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdělení disku

Zdravím chtěl bych se zeptat jaký program je nejvhodnější na rozdělení disku na 2 část. Chci si na druhou část dát Ubuntu. A pokud tam dám Ubuntu nastaví se to tak že si budu moci vybrat který systém chci spustit? Díky za odpovědi.

Klidně zvol postup, že nejdříve na jeden diskový oddíl dáš Win 7 a na druhý následně nainstaluješ Ubuntu. Na ubuntu si vyhraď alespoň 10 GB oddíl (když nebudeš uspávat do paměti, nemusíš mít "swap file").

edit:
Instalace Ubuntu 11.04 je chytrá. Vytvoří ti boot menu kde si po spuštění PC vybereš, jaký chceš zavést operační systém.